Hakkımızda

Bireysel Danışmanlık

Mizmer Psikolojik Danışmanlık Merkezleri

Türkiye ve Dünya’da ilk kez mizaç temelli uygulamalarla; uzman kadromuz ile kurumlara ve bireylere psikiyatri, psikoloji ve eğitim alanında danışmanlık hizmeti verme, eğitim modeli oluşturma, sosyal psikoloji ve klinik psikiyatri alanlarında araştırma ve geliştirme yapma faaliyetlerinde bulunmaktayız. Yaklaşık 10 yıl önce, insanın psikolojik DNA’sını keşfetmek üzere çıktığımız bu uzun yolculukta, Dokuz Tip Mizaç Modeli sayesinde birçok danışanımıza kendilerini tanıma, başkalarını anlama yaşam sorunlarıyla başa çıkabilme, farkındalık ve içgörü kazanabilme konularında rehberlik ettik.

Tüm yaşam dönemlerinde karşılaşılabilecek bilişsel, gelişimsel ve psikolojik sorunların değerlendirilmesi, gelişimsel ve psikolojik destek programlarının planlanması konularında çalışmaktayız. Bireylerin mesleki-sosyal-kişisel alanda ilerlemelerinde, kendi potansiyellerini ortaya çıkarmalarında psikiyatristlerden, psikologlardan, psikolojik danışmanlardan oluşan uzman kadromuz ile disiplinler arası anlayışla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Edindiğimiz tecrübe ve Dokuz Tip Mizaç Modeli’nin gücü ile bize başvuran tüm değerli danışanlarımızın yaşamına artı bir değer kattık ve katmaya da devam ediyoruz…

image

Misyonumuz

Bireylerin sorunlarını belirlemek, sorun yaşadıklarında destek olmak, psikolojik-bedensel-bilişsel-gelişimsel-sosyal sağlığının korunması adına çalışmalar yapmak, eğitim yaşamı boyunca karşılaşılan güçlüklerde rehberlik etmek, bireylerin, çiftlerin ve ailelerin daha mutlu yaşam için hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak ve tüm bu destek çalışmalarını bilimsel şekilde gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz

Psikiyatri, Psikoloji, psikolojik danışmanlık ve tıp gelişmelerin sürekli olduğu alanlardır. Bizler bilimsel gelişmelerin ışığında sürekli yenilenerek kaliteli ve etkili hizmet vermeyi, bilimsel gelişmelere araştırmalarla katkı sunmayı amaçlamaktayız.