whatsapp

Sertan Ambarcı

Psikolog - Mizmer İzmir

İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünün ardından Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünü tamamlayarak uzmanlığını alan Klinik Psikolog Sertan Ambarcı her iki okuldan da “Onur Öğrencisi” olarak mezun olmuştur. Henüz lisans öğreniminin en başından itibaren klinik psikoloji ve psikoterapiye ilgi duyan uzmanımız 9 Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde, Behçet Uz Çocuk Hastanesi’nde, çeşitli özel psikiyatri kliniklerindeki stajlarının ardından İstanbul’da BAU Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı kapsamında Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’ndeki stajını 2015 yılında “Yüksek Başarı Belgesi”yle tamamlamıştır. Psikodinamik terapi, bilişsel davranışçı terapi, çeşitli yetişkin ve çocuk değerlendirme testlerini uygulayan Klinik Psikolog Sertan Ambarcı duygudurum bozuklukları, kaygı bozuklukları, kişilik bozuklukları ve duygusal travmalar üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmıştır. Akademik açıdan da, henüz lisans öğrencisiyken asistan öğrenci olarak klinik psikoloji alanında çeşitli araştırmalar yürütmüş, yüksek lisans uzmanlık tezini de “kaygı ve saldırganlık” üzerine yazmıştır.

2015 yılından bu yana danışan görerek psikoterapi uygulayan uzmanımız ayrıca çeşitli spor kulüplerinde ve okullarda öğrenci, sporcu ve ailelerine danışmanlık vermiştir.

İngilizce ve İtalyanca bilen Klinik Psikolog Sertan Ambarcı Türk Psikologlar Derneği İzmir Şubesi Yönetim Kurulu’nda yer almaka ve Dokuz Tip Mizaç Modeli Terapisti olarak çalışmalarına aramızda devam etmektedir.

Sosyal Ağları

Uzmanımızdan Yardım Almak İstermisiniz?

BİZE YAZIN BİZİ ARAYIN