psikolojik danışmanlık - bireysel danışmanlık

Mizmer Danışmanlık

12 Aralık 2017

1.2M Kişi Okudu

06 Yorum

psikolog,psikoloji,iyi psikolog,ankara psikolog,en iyi psikolog,özel psikolog,psikolojik danışmanlık,psikolog ankara,psikolog arıyorum,psikolog randevu,istanbul psikolog

Psikolojik Danışmanlık

Günümüzde psikolojik danışmanlık kişilerin psikolojik hastalığı olsun ya da olmasın bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyacı gidermek için birçok psikoterapi modeli oluşturulmuş ve bu modeli uygulayan birçok psikolojik danışmanlık merkezi açılmıştır. Psikolojik destek almak isteyen kişiler hangi uzmana gitmeleri gerektiği konusunda kararsızlık yaşamaktadır. Bu süreçte kişilerin zihninde oluşan sorular;

 • - Görüşeceğim psikolog/ psikiyatrist / psikolojik danışman alanında uzman mıdır?
 • - Görüşeceğim uzman beni anlayabilecek mi?
 • - Görüşeceğim uzman sorunlarıma çare bulabilecek mi?
 • Herkesin zihninde oluşan bu önemli sorulara yanıt bulmak, herkesin kendini en iyi olarak gösterdiği bir ortamda oldukça güçtür.

  Mizmer Psikolojik danışmanlık size bu soruların cevaplarından fazlasını sunmaktadır.

  Mizmer Uzmanları alan eğitimlerinin üzerine Bilimsel Alanda Güvenirlik ve Geçerliliği ispatlanmış insanı beden psikolojik ve ruhsal bir bütünlük içinde değerlendiren Dokuz Tip Mizaç Modeli (DTMM) eğitimini almaktadırlar. DTMM insanın bütün davranışlarının altında yatan ve değişmeyen “mizaç” yapısı ile değerlendirmektedir.

  Mizaç temelli psikolojik danışmanlık sayesinde danışanlar standart terapi modellerinden farklı olarak kişiye özgü bir yaklaşımla değerlendirmekte ve danışmanlık süreci kişiye göre yapılandırılmaktadır.

  Mizmer in diğer psikolojik merkezlerinden en önemli farkı benden ve psikoloji bütünlüğüne göre danışmanlık sürecinin yapılandırılmasıdır. Psikolojik dengeyi mizaç terapisi ile sağlarken, benden değesini doğal ve ilaçsız yöntemlerle sağlamaktadır.

  Benden terapisi olarak site içeriğinde detaylarını görebileceğiniz “ ondamed, akupunktur, vs gibi birçok bedeni dengeleyen doğal terapi yöntemi uygulanmaktadır.

  Mizmer olarak danışanlarımıza depresyon, anksiyete, kaygı bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk, sosyal fobi vs gibi psikolojik problemleri size özgü mizaç terapisi ve size özel bedensel terapi planlamasıyla bütüncül bir ruh sağlığı danışmanlığı sunuyoruz.

  Tamamen bedeninize ve psikolojik yapınıza göre planlanan terapi süreci sonucunda geçici değil kalıcı ve kökten bir iyileşme ve dinginlik hali sağlıyoruz.

  psikolog,psikoloji,iyi psikolog,ankara psikolog,en iyi psikolog,özel psikolog,psikolojik danışmanlık,psikolog ankara,psikolog arıyorum,psikolog randevu,istanbul psikolog