whatsapp

Ömer Suna

Klinik Psikolog - Mizmer Konya

Ömer Suna lisans eğitimini Mevlana Üniversitesi ‘Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik’ alanında tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimini Esenyurt Üniversitesi ‘Klinik Psikoloji’ alanında ‘Ölüm Kavramının Çocukların Algılama Süreçlerine Etkisi ‘adlı proje çalışmasıyla tamamlamıştır.

İstanbul ve Konya’da Özel Eğitim Kurumlarında psikolojik danışman olarak görev yapmış, görev süresi boyunca ergen gruplar ve ailelerine yönelik çalışmalarda bulunmuştur.

Lisans eğitimi boyunca objektif ve projektif testler eğitimlerini almış ,yüksek lisans sürecinde ise psikodinamik psikoterapi, çocuk ve erişkin psikopatolojisi alanlarında kendisini geliştirmiştir. Bunun yanı sıra Moxo Dikkat Eksikligi ve Hiperaktivite Bozukluğu Uygulayıcı Eğitimi, Çocuk Resimleri Analizi eğitimlerini almıştır.

Dokuz Tip Mizaç Modeli eğitimini alarak bu doğrultuda terapilerini sürdüren klinik psikoloğumuz Depresyon, Panik Bozukluk ve Agorafobi, Özgül Fobi, Sosyal Anksiyete Bozuklukları, Sınav Anksiyetesi, Yaygın Anksiyete Bozuklukları, Somatoform Bozukluklar, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu alanlarında terapilerini sürdürmektedir.

Sosyal Ağları

Uzmanımızdan Yardım Almak İstermisiniz?

BİZE YAZIN BİZİ ARAYIN