whatsapp

Nisar Karadeniz

Doktor - Mizmer İzmir

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. 2006 yılında TC. Sağlık Bakanlığı Muş Malazgirt Konakkuran Sağlık Ocağı’nda göreve başladı. 2007-2009 İzmir 24 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, 2009 İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi ‘nde Aile Hekimliği Asistanı olarak çalıştı. 2009-2014 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıbbi Patoloji Anabilim Dalında Patoloji Asistan Hekimi olarak çalıştı ve 2014 yılında Patoloji Uzman Hekimi ünvanı aldı.

2014-2016 TC. Sağlık Bakanlığı Tunceli Devlet Hastanesi’nde Tıbbi Patoloji Uzmanı, 2016 İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Tıbbi Patoloji Uzmanı olarak görev yaptı. 2018 yılından itibaren de İzmir Alsancak Devlet Hastanesi’nde Patoloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Mizaç temelli tamamlayıcı tıp eğitimleri alan ve çalışmalarını bu yönde devam ettiren Uzman Patolog Nisar Karadeniz biorezonans terapileri, bel ve boyun fıtıkları, kilo verme, sağlıklı beslenme, sigara ve diğer madde bağımlılıklarından kurtulma, kronik hastalıklar, nörolojik problemler konusunda danışanlarına destek vermektedir.

Sosyal Ağları

Uzmanımızdan Yardım Almak İstermisiniz?

BİZE YAZIN BİZİ ARAYIN