whatsapp

Neslihan Gürler Dartıcı

Psikolog - Mizmer Konya

Lisans Eğitimini Yakın Doğu Üniversitesi İngilizce Psikoloji Bölümü’ nde 2010 yılında tamamladı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Psikiyatri Yatan Hasta Servisi ve Samsun devlet Hastanesi Psikoloji Polikliniği’ nde görev aldıktan sonra Samsun’ da kendine ait klinikte 7 yıl boyunca terapi ve danışmanlık hizmetlerinde bulundu. Aynı zamanda Samsun Büyükşehir Belediyesi Yaşlı Bakım Bölümü’ nde kontrol ve denetim çalışmaları ve Samsun Doğa Koleji’ nde Sorumlu Müdür olarak görev yaptı. Daha sonra Konya Akşehir Park Hayat Hastanesi’ nde Psikolog ve Sorumlu Müdür, Konya Hekimoğlu/VelaSocks Şirketi’ nde de Personel Müdürü olarak çalıştı.

Lisans Eğitiminden sonra Cinsel Terapi,Aile Danışmanlığı, Çocuk Gelişim Testleri, Denver 2, Resim-Kelime Eşleştirme, Gessell ve Metropolitan Okul Olgunluğu Testi ve Risk Altında Yaşamlar Eğitimlerini aldı.

Pek çok dergi ve gazetede bilgilendirme yazı ve makaleleri yazmış, bunun yanı sıra konferans ve seminerlere konuşmacı olarak katılmıştır

9 Tip Mizaç Modeli Eğitimini tamamladıktan sonra şu anda Konya Mizmer Danışmanlık Merkezi’ nde çalışmalarına ve terapi seanslarına devam etmektedir.

Sosyal Ağları

Uzmanımızdan Yardım Almak İstermisiniz?

BİZE YAZIN BİZİ ARAYIN