Kilo Verme

Hiçbir şey yemediğim halde kilo alıyorum!!!

Su içsem yarıyor!!!

Gebelikte aldığım kiloları bir türlü vermiyorum!!!

Size çok tanıdık gelen cümleler değil mi ?

Günümüz insanın hayat kalitesini düşüren en büyük sebepleri: fazla kilolar ve obezite

Peki, neden kilo veremiyoruz?!

Kilo sorunlarına katkıda bulunan iki önemli faktör, anormal derecede düşük metabolizma ve sessiz inflamasyondur. Aşırı vücut yağını azaltmak için biyokimyasal bir anahtar, sessiz inflamasyonu yönetmek ve metabolizmayı hızlandırmaktır. Bu sessiz infamasyonu ve düşük metabolizmayı nasıl hızlandıracağız?

Uzun uğraşlar, sonu gelmez diyet programları, kullanılan onlarca bitkisel tedavi veya ilaç terapisine ihtiyacınız olmadan size yeni ve çok etkili bir seçenek sunuyoruz. Klasik biorezonans terapilerinden farklı olarak vücut hücrelerimizi etkili bir şekilde uyaran ONDAMED ile sağlıklı kilo verebilirsiniz.

ONDAMED elektromanyetik indüksiyon prensibine dayanan bir PEMF cihazıdır. ONDAMED cihazı dokuların ağrısız bir şekilde uyarılması ve hücresel aktivitelerini arttırmak için vücudun hedeflenen belirli bölgelerine derinlemesine nüfuz eden yoğun odaklanmış darbeli bir elektromanyetik alan üretir.

ONDAMED Kilo Kaybı Protokolü, metabolik fonksiyonları arttırarak düşük metabolizmayı hedeflemekte ve iltihaplanmayı azaltmada elektronların rolünden faydalanarak sessiz inflamasyonu azaltmaktadır. ONDAMED frekansları bağ dokusu uyarıldığında aşırı yağ hücrelerini içeren toksinlerin salınımını arttırarak vücudun daha iyi detoksifikasyonuna ve başarılı kilo kaybına yol açar.

akupunktur kilo verme

biorezonans kilo verme

biorezonans zayıflama

akupunktur zayıflama

Mizmer ailesi olarak Dr. Sinan KORKMAZ öncülüğünde ONDAMED distribütörlüğünü üstlenmiş bulunuyoruz. ONDAMED teknolojisinin ne olduğunu ve kullanım alanlarını öğrenmek için tıklayınız.

Uzmanlarımızdan Yardım Almak İstermisiniz?