whatsapp

Hande Özçep

Psikolog - Mizmer Ankara

Hande Özçep, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Psikoloji bölümünü onur öğrencisi olarak tamamladı. Lisans eğitiminde, çocuk ve ergenler üzerine odaklanarak özellikle “çocuklara ölüm kavramının anlatımı, çocuklarda kayıp ve yasla baş etme yöntemleri” gibi kritik konularda çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Lisans eğitimi boyunca Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Dr. Derviş Nihat Arkat İlkokulu gibi pek çok okul ve danışmanlık merkezlerinde stajyer psikolog olarak çalıştı. Ek olarak Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon eğitimi ve Çocuk ve Ergen Sağlıklı Cinsel Gelişim Eğitici Eğitimi gibi eğitim ve sertifika programlarını başarıyla tamamladı. Lisans eğitiminin ardından, çeşitli okul ve rehberlik araştırma merkezlerinden hem çocuk ve ergenlere hem de ebeveynlere yönelik aktif görev aldı.

Şu anda Dokuz Tip Mizaç Modeli’nin Türkiye’deki ilk ve tek araştırma ve uygulama merkezi olan Mizmer bünyesinde çalışmalarına ve seanslarına devam etmektedir.

Sosyal Ağları

Uzmanımızdan Yardım Almak İstermisiniz?

BİZE YAZIN BİZİ ARAYIN