Handan Horasan

Uzm. Psikolog - Mizmer İstanbul

Uzm. Psk. Handan Horasan Lisans Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümünü burslu olarak tamamlamıştır. Maltepe Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını “Akıl Sağlığı Çalışanlarının İş Doyumu, Öznel İyi Oluş Düzeyleri ve Mesleki Anksiyete Durumlarının İncelenmesi” başlıklı teziyle tamamlayarak sahaya bilimsel bir katkı sağlamıştır.

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Prof. Dr. Bengi Semerci Enstitüsü, Üsküdar Devlet hastanesi gibi kurumlarda stajyer psikolog olarak görev alan psikoloğumuz devam eden akademik hayatı paralelinde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde müzik dinletisi yaparak hastaların tedavi süreçlerine destek vermiştir. Bunun yanı sıra Özel Çocuklar Rehabilitasyon Merkezinde psikolog olarak görev almış; özel çocukların uyum sağlama ve gelişim süreçlerine destek olacak etkinlikler düzenlemiştir. Aynı zamanda çeşitli eğitim ve seminerler organize etmekte bu alanda öğrencilere ve yeni nesil meslektaşlarına destek olmaktadır.

Çeşitli psikoterapi eğitimleri alarak kendini geliştirmekte olan psikologumuz, Darıca Psikoterapi Enstitüsünde Prof.Dr. Tahir Özakkaş’ın öğrencisi olarak Bütüncül Psikoterapi Eğitim ve Süpervizyon sürecine başlamış ve eğitimini tamamlamıştır.

Şuan kurumumuzda Dokuz Tip Mizaç Modeli yaklaşımıyla bireysel terapi (çocuk, ergen ve yetişkin), aile ve çift terapisi hizmeti vermektedir.

Sosyal Ağları

  • Facebook
  • Twitter
  • Doktor Takvimi

Uzmanımızdan Yardım Almak İstermisiniz?