whatsapp

Ecem Mizmizlioğlu

Uzm. Klinik Psikolog - Mizmer İzmir

Lisans eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünde İngilizce olarak tamamladı. Yüksek lisansını Işık Üniversitesinde klinik psikoloji üzerine yapmış olup tezini “Bir Grup Ruh Sağlığı Çalışanında, İş Doyumunun Psikolojik Dayanıklılık ve Sağlıklı Yaşam Biçimiyle İlişkisi” üzerine yazdı.

Eğitimi süresince başta Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Şehitkâmil Devlet Hastanesi, Gaziantep Üniversite Hastanesi, İzmir Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı, Yaşamboyu Danışmanlık Merkezi, Harikalar Diyarı Anaokulu ve Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi olmak üzere çok sayıda kurumda stajyer psikolog olarak çalıştı. Avrupa Birliği Projeleri, Toplum Gönüllüleri ve Genom-ist Projesi gibi birçok projede yer aldı. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Psikoonkoloji Eğitimi almış olup çeşitli objektif ve projektif test eğitimlerine devam etmektedir.

Şu anda Mizmer Psikolojik Danışmanlık Merkezi İzmir şubesinde Dokuz Tip Mizaç Modeli yaklaşımıyla çocuk, ergen ve yetişkinlere bireysel terapi hizmeti vermektedir.

Sosyal Ağları

Uzmanımızdan Yardım Almak İstermisiniz?

BİZE YAZIN BİZİ ARAYIN