whatsapp

Büşra Öztürk

Psikolog - Mizmer Konya

Büşra Öztürk lisans eğitimini Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresi boyunca Karma Kültür Psikoloji merkezinde ve çeşitli kurumlarda stajyer psıkolog olarak görev almıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra özel bir terapi merkezinde çocuk, aile ve bireysel terapi alanlarında danışmanlık yaparak görev hayatına başlamıştır.

Depresyon, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), Sosyal Kaygı, Fobi, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Kişilik Bozuklukları (Borderline, Obsesif Kompulsif Kişilik Bozukluğu), Aile Terapisi Danışmanlığı, Evlilik Terapisi, Boşanma Öncesi Danışmanlık, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Depresif Bozukluklar, Bipolar Bozukluklar, Somatoform Bozukluklar, Yeme Bozuklukları, Doğum Sonrası Depresyon, Fobi Tedavisi, Korku Tedavisi, Özgüven Problemleri, İletişim problemleri, Madde Bağımlılığı tedavisi, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Tükenmişlik Sendromu, Hamilelik Öncesi ve Sonrası terapi bağlamında çalıştığı alanlardır.

Amerika ve İngiltere’de klinik pratikte sıklıkla kullanılan kanıta dayalı psikiyatrik ölçeklerin (örneğin; Yale Brown Obsesyon Kompulsiyon ölçeği, Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri-MMPI) pek çoğunun uygulamasını ve değerlendirmesini yaparak danışanların psikolojik destek süreçlerine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Mizmer Danışmanlık Merkezi’nde Dokuz Tip Mizaç Modeli eğitimini tamamlamış ve şuanda Mizmer Danışmanlık Merkezi’nde çalışmalarına ve seanslarına devam etmektedir.

Sosyal Ağları

Uzmanımızdan Yardım Almak İstermisiniz?

BİZE YAZIN BİZİ ARAYIN