whatsapp

Beste Güven

Klinik Psikolog - Mizmer Ankara

Beste Güven, lisansını Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji bölümünde şeref derecesiyle tamamlamasının ardından Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programı ile eğitim sürecine devam etmiştir. Öğrenim süresince gönüllü projelerde, akademik araştırma ve sempozyumlarda aktif rol almış, pek çok eğitime katılarak ve teorik bilgilerini yaptığı stajlar ile uygulama anlamında da zenginleştirerek mesleki gelişimine katkıda bulunmuştur.

Almış olduğu ileri düzey bireysel - grup psikoterapisi ve aile-çift terapisi eğitimleri ile özel danışmanlık merkezlerinde çalışarak uygulamalarda bulunmuştur. Aynı zamanda uygulayıcı sertifikalarına sahip olduğu kişilik testleri, gelişimsel değerlendirme testleri, zeka testleri, kaygı-depresyon ölçekleri ile görüşmelerini bütüncül bir şekilde tamamlamaktadır.

Profesyonel meslek hayatına; çocuk-ergen, yetişkin, aile-çift odaklı olarak Dokuz Tip Mizaç Modeli’nin Türkiye’deki ilk ve tek araştırma ve uygulama merkezi olan Mizmer bünyesinde devam etmektedir.

Sosyal Ağları

Uzmanımızdan Yardım Almak İstermisiniz?

BİZE YAZIN BİZİ ARAYIN