Psikolojik Problemler Üzerine Terapiler

Psikolojik ve fiziksel sorunlar için…

Rezonans terapileri açısından düşünüldüğünde insan; Meridyenler, akupunktur noktaları ya da çakralar üzerinden akan bir enerji denizidir. Vücut üzerindeki/içindeki bu enerji akışındaki blokajlar kendilerini psikolojik sıkıntılar ve fiziksel hastalıklar olarak gösterir. Aşağıda bahsedilen uygulamaların hepsi de bu enerji akışını dengelemek amacını taşır.

Şimdiye kadar, hipnoz ya da NLP gibi tekniklerle kişinin zihin yapılanması değiştirildiğinde problemli duyguların ortadan kalkabileceği gibi fiziksel semptomların da ortadan kalkabileceğini biliyorduk. Psikolojik durumun fiziksel bedenden ayrılmasının doğru olmadığını ve psikolojik problemlerin kişinin sağlığını fiziksel olarak bozabildiğini de gözlemliyorduk. Rezonans tıbbında gelinen son nokta da ise kişinin enerjetik-elektromanyetik durumunun hem ruhsal durumu hem fiziksel bedeni hem de zihinsel dengeyi etkilediği gözlemlenmiştir.

Rezonans terapilerindeki enerjetik müdehaleler ilk etkisini ruhsal durum üzerinde gösterir. Ancak bu etki sadece ruhsal alanla sınırlı değildir.
Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Bizi Arayın: 05326249266
Renk Terapileri;

Renklerin canlıların enerji sistemi için vazgeçilmez öneme sahip olduğunu uzun zamandır biliyoruz. Renklerin duygu dünyasında nasıl değişiklikler yaptığını zaten hepimiz hergün deneyimliyoruz. Kırmızının ağırlıkta olduğu bir ortamda farklı, turkuazın ağırlıkta olduğu bir ortamda farklı hissederiz. Renkler hem duygularımızı hem enerjimizi değiştirir. Bu noktada renk terapileri kişideki enerjetik dengesizliğin (çakra dengesizliğinin)  saptanması ve renkler yardımı ile düzeltilebilmesi amacını güder. Terapinin ilk etkisi ise kişinin duygu dünyası üzerinedir.

Yaşadığınız psikolojik problemleri; Psikoterapi, Bach Çiçekleri, Renk Terapileri ve Ondamed Terapileri ile Çözüyoruz…
Randevu Almak İçin Bizi Arayın: 05326249266

ONDAMED Terapileri:

Renk terapilerinde kullanılan renk frekansları ONDAMED sisteminde “ölçülebilir” manyetik alanlar (PEMF) olarak kullanılır. PEMF terapilerinin  birçok ruhsal sorun için kullanılabileceği FDA tarafından da onaylanmıştır. ONDAMED terapileri (tıpkı burada bahsedilen diğer terapiler gibi) hem ruhsal problemi hem de fiziksel rahatsızlığı aynı anda etkiler ve sakinleştirir. Bu tecrübenin tıbbın geleceğinin nasıl olacağıyla ilgili ipuçları barındırdığını düşünüyoruz. Maddesel gerçekliğin ve duyguların altında “enerji” kavramı yatar ve enerjetik değişimler aynı anda hem fiziksel hem de ruhsal sonuçlar yaratır. ONDAMED terapilerinin ayrıntısı için lütfen lütfen ONDAMED terapilerini tıklayınız…

Randevu Almak İçin Bizi Arayın

Bakırköy İncirli Caddesi 79/1
0532 624 92 66

Bizimle İletişime Geçin

Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler Dünya’da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi  tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, Ondamed ya da Diper rezonans Terapileri, homeopati, elektrohomeopati, renk terapileri, bach çiçeklerin de bir “TEDAVİ OLMADIĞI“nı ve “HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI“nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır.

Bir önceki Paylaşım & Eğitim Akademisi Etkinlik Seminerleri-1 başlıklı yazımızda Akademisi, Eğitim ve Etkinlik Seminerleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir