Reflü Tedavisi

Danışmanlık bir lüks değil ihtiyaçtır...

Ondamed terapileri ile Reflü probleminizi, ilaçsız ve ameliyatsız bir şekilde önleyebilirsiniz. 
Randevu Almak İçin Arayın: 05326249266

Günümüzde pek çok insan, yemekten sonra hazımsızlık, ekşime ve yemek borusunda yanma gibi sorunlarla karşılaşmaktadır. Bu durum, yemek borusuna ve hatta ağza kadar gelen yemek ve mide asidi ile kişide oldukça rahatsız edici bir hale gelebilir. Bu rahatsızlık bazı kişilerde geçici olup, belli bir sürede ortadan kalkar. Ancak bazı kişilerde de çok sık tekrarlanan ve ağrılı bir hastalık halini alır. Bu hastalık her 10 kişinin 3’ünde görülen “Gastroözofageal reflü” olarak adlandırılır. Hastalık uygun tedavi ve beslenme ile önlenmediği takdirde, kişide ileride ciddi hastalıklara ve kronik sağlık problemlerine dönüşebilir.

Bu hastalığın oluşmasında özellikle sağlıksız beslenme ve stres tetikleyici birer unsurdur. Günümüz koşullarında bu hastalığın yaygın olmasının en önemli nedeni de bunlardır.

Bakırköy İncirli Caddesi 79/1
05326249266

Bizimle İletişime Geçin

Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler Dünya’da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi  tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, Ondamed ya da Diper rezonans Terapileri, homeopati, elektrohomeopati, renk terapileri, bach çiçeklerin de bir “TEDAVİ OLMADIĞI“nı ve “HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI“nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır.