Migren Ağrıları

Danışmanlık bir lüks değil ihtiyaçtır...

 

Migren günümüzde oldukça yaygın olan ve tekrarlayan şiddetli baş ağrıları olarak bilinen nörolojik bir hastalıktır. Migren rahatsızlığında, baş ağrısı atakları ve ağrılara eşlik eden bulantı ve kusma gibi belirtilerde olabilir. Toplumumuzda en sık rastlanılan ağrı durumlarından en yaygın olanı baş ağrısıdır. Baş ağrıların içinde de en sık görüleni migren tipi baş ağrısıdır.

Migren atağı sırasında genellikle zonklayıcı tarzda, aktivitelerle şiddetlenen orta şiddette yada şiddetli tek taraflı olabilen baş ağrısının yanı sıra iştahsızlık, halsizlik, ışık, ses, kokuda rahatsız olma, bulantı ve kusma görülebilir. Bu özellikleri taşıyan baş ağrıları migren olarak adlandırılır ve diğer baş ağrılarından ayırt edilir.

Migren şikayetleriniz varsa; Ondamed Biorezonans yöntemi ile sizde migren ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz…
Uzmanlarımıza Danışmak İçin Bizi Arayın: 05326249266

Bahçelievler Kadir Has Center B Giriş Kat:2
05326249266

Bizimle İletişime Geçin

Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler Dünya’da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi  tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, Ondamed ya da Diper rezonans Terapileri, homeopati, elektrohomeopati, renk terapileri, bach çiçeklerin de bir “TEDAVİ OLMADIĞI“nı ve “HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI“nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır.