Koçluk Programları

Danışmanlık bir lüks değil ihtiyaçtır...

Başak TEMEL – Profesyonel Yaşam Koçu

1999 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Mezuniyeti ardından 2009 yılına kadar savunma-danışmanlık sektörü liderlerinden STM A.Ş.’de stratejik planlama, iş geliştirme ve proje yöneticiliği yaptı. Aynı dönemde sektörel etkinliklerde moderatör olarak yer aldı, kurumsal eğitimler vermeye başladı. Devamını Oku

Koçluk Nedir ?

Profesyonel koçluk, kişinin potansiyelini tam anlamıyla keşfedip hedefleri doğrultusunda kullanmasına ve kişinin mevcut durumunu hedeflediği duruma taşımasına yardımcı olur. Bu anlamda sadece bugünü değil geleceği de şekillendirir. Koçluk hizmetinde koçluk mesleğine özgü teknikler kullanıldığından danışmanlık ve mentörlükten farklıdır. Koçluk sürecinde  öneri verilmez, kişi adına kararlar alınmaz bununla birlikte kullanılan tekniklerle müşterilerin kendilerine en uygun cevapları ve yolları bulmalarını sağlanır.

Profesyonel koçlar; uluslararası standartlarda eğitim alarak donanımını tamamlayan, deneyim ve birikimleri ile müşteriye vizyon çizen, kurumun büyümesi noktasında sorumluluk alarak performans artıran kişilerdir. Müşteri ile potansiyel ve farkındalık geliştirme, özel ilişkiler, sağlıklı iletişim, kariyer-başarı, sağlıklı yaşam dengesi gibi konularda birebir çalışırlar.

Kimler Yararlanır ?

Kurumsal Koçluk Hizmetlerinden; firmalar, proje ekipleri, oryantasyon ve adaptasyon sürecindeki çalışanlar, terfi – pozisyon değişimi dönemindeki yöneticiler, girişimci ekipler vb.

Bireysel Koçluk Hizmetlerinden; özel ilişkiler, sağlıklı iletişim, kariyer-başarı, performans ve motivasyon artırma, sağlıklı yaşam dengesi vb. konularda gelişim sağlamak isteyen kişiler.

 

Nasıl Çalışıyoruz ?

  • Uluslararası düzeyde kabul görmüş modelimiz, Dokuz Tip Mizaç Modeli ile mizaç tipinizin analizi
  • İhtiyaç ve istekler doğrultusunda süreç yönetimi
  • Talep ve ihtiyaca uygun mentörlük ve bireysel danışmanlık hizmeti
  • Takım koçluğunda grup, bireysel koçluklarda birebir seans uygulaması

 

Daha detaylı bilgi ve randevu almak için bizi aşağıdaki telefon numaralarından arayabilirsiniz:

İSTANBUL MİZMER TEL: 0532 624 92 66

ANKARA MİZMER TEL: 0532 061 47 17