Eklem/Romatizma Ağrıları

Romatizmal hastalıklar günümüzde yaşlanan toplumla beraber sıklığı günden güne artan hastalık gruplarından biridir. Romatizmal hastalıklar eklemlerinizi ve kaslarınızı etkiler. Bazıları osteoartrit gibi, aşınma ve yıpranma sonucudur. Diğerleri, örneğin romatoid artrit gibi bağışıklık sistemi problemleridir. Bu hastalıklar çoğunlukla eklemlerde ağrı, kızarıklık ,şişme gibi problemlere neden olmaktadır.

Bu hastalıkların temelinde çoğunlukla otoimmün hadiseler, bozulmuş barsak florası, bazı bakteriyel etkenler ve sessiz inflamasyon büyük rol oynamaktadır. ONDAMED ile sessiz inflamasyonu baskılanabilir, barsak florası desteklenebilir ve bazı bakterilere silme yapılarak romatizmal hastalıkların tedavisi sağlanabilir.

Mizmer ailesi olarak Dr. Sinan KORKMAZ öncülüğünde ONDAMED distribütörlüğünü üstlenmiş bulunuyoruz. ONDAMED teknolojisinin ne olduğunu ve kullanım alanlarını öğrenmek için tıklayınız.

Eklem/Romatizma Ağrıları

Daha detaylı bilgi ve randevu almak için bizi aşağıdaki telefon numaralarından arayabilirsiniz:

İSTANBUL MİZMER TEL: 0532 624 92 66

ANKARA MİZMER TEL: 0532 061 47 17

Bir önceki Bel/Boyun Fıtıkları başlıklı yazımızda bel fıtığı, bel fıtığı tedavisi ve Biorezonans hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir