Hakkımızda

Danışmanlık bir lüks değil ihtiyaçtır...

Bizler, kurumlara ve bireylere psikiyatri, psikoloji ve eğitim alanında danışmanlık hizmeti veren, eğitim modeli oluşturan, sosyal psikoloji ve klinik psikiyatri alanlarında araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunan geniş bir ekibiz. Yaklaşık 10 yıl önce, insanın psikolojik DNA’sını keşfetmek üzere çıktığımız bu uzun yolculukta,  Dokuz Tip Mizaç Modeli sayesinde bir çok danışanımızın hayatına temas ettik ve onlara kendilerini tanıma, sorunlarıyla başa çıkabilme, farkındalık ve içgörü kazanma gibi konularda rehberlik ettik.

Günümüzde, bilimselliği uluslararası düzeyde kabul edilen Dokuz Tip Mizaç Modeli ile danışanlarımızın hayatında bir fark ve değer yaratmaya çalıştık. Dünya’da Türk Bilim insanları tarafından geliştirilen ilk ve tek bilimsel mizaç modeli olma özelliğine sahip Dokuz Tip Mizaç Modeli ile danışanlarımızın kendilerini, eşlerini, çocuklarını ve çalışma arkadaşlarını tanımalarına yani “önce kendilerini sonra insanları tanıyıp anlamalarına” destek olduk.

Binin üzerinde danışanımızın yaşamında gerek kendileri ve ilişkileri ile ilgili, gerek ailevi gerekse de iş yaşamlarında karşılaştıkları sorunlarda yanlarında yer aldık. Edindiğimiz tecrübe ve Dokuz Tip Mizaç Modeli’nin gücü ile bize başvuran tüm değerli danışanlarımızın yaşamına artı bir değer kattık ve katmaya da devam ediyoruz…