Anne ve Babalar, Yaz Atölyemize Davetlisiniz

b2a

Ödev, ders ve iş yoğunluğunun hafiflediği, çocukların evde daha fazla vakit geçirdiği yaz tatilini, aile içi ilişkilerinizi güçlendirmek için iyi bir fırsata dönüştürebilirsiniz!

Yaz tatilinde çocuğunuzla ilişkilerinizi güçlendirecek, çocuğunuzun sağlıklı karakter ve kişilik gelişimine temel oluşturabilecek püf noktalarını paylaşmak için sizleri “Anne-Babalarla Yaz Atölyesi ”ne davet ediyoruz.

“Sözümü nasıl dinleteceğimi bilemiyorum”

“Bazı huylarını ne yapsam değiştiremiyorum”

“Çocuğum yeteneklerini ortaya koyabilen, sağlıklı ve güçlü bir kişiliği olan, mutlu bir birey olsun istiyorum”

Atalarımızın yıllar evvel “7sinde neyse 70inde de odur”, “huylu huyundan vazgeçmez” gibi sözlerle ifade ettikleri gerçek, günümüzde bilim adamları tarafından da kabul ediliyor. Yapılan bilimsel araştırmalar, çocukların doğuştan getirdiklerimizaç (huy) özelliklerinin yaşam boyu değişmediğini ve gelecekteki kişilik özelliklerini belirlediğini söylüyor.

Gelin, çocuğunuzun doğuştan gelen, yaşam boyu değişmeyen ve onu diğer çocuklardan farklı kılan mizaç (huy) özelliklerini birlikte tanıyalım. Sahip olduğu potansiyelleri ortaya çıkarmak için neler yapabileceğinizi, günlük yaşamınızda sizleri zorlayan problemleri nasıl çözebileceğinizi ve sağlıklı bir karakter ve kişilik gelişimine nasıl destek olabileceğinizi konuşalım. Bir Çin atasözünde de vurgulandığı gibi; değiştiremeyeceğimiz özellikleri tanıyalım ve bu özellikleri nasıl olumlu birer potansiyele dönüştürebileceğimizi öğrenelim.

Anne Babalarla Yaz Atölyesinde Neler Yapacağız?

Çocuğunuzun;

  • Yaşamdan temel beklentisi ve motivasyonu,
  • Ebeveyni olarak sizlerden beklentileri ve
  • Onunla sağlıklı bir ilişki kurmanız için bilmeniz gereken püf noktalarını doğuştan gelen ve yaşam boyu değişmeyen mizaç (huy) özellikleri temelinde ele alacağız.

Günlük yaşamınızda çocuğunuzla yaşadığınız problemleri çözebilmeniz için etkili, pratik ve uygulanabilir öneriler üzerinde duracağız.

Ne zaman?

11 Temmuz Cumartesi, 10.00 – 17.00

Nerede?

Zuhuratbaba Mah. İncirli Cad. No:79 Daire:1 Bakırköy / İstanbul

Kiminle?

Psikolog ve Aile Danışmanı Özge Ünal

Kimler Katılabilir?

4-11 yaş aralığında çocuğu olan tüm anne-babalar

Ücret

100 TL

Bilgi ve Rezervasyon için

0532 624 92 66 / 0212 543 33 20

Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır.

Bir önceki Tarihsel bir sistemin yeni bir mizaç modeline evrimi: Dokuz Tip Mizaç Modeli başlıklı yazımızda Dokuz, evrimi ve mizaç hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir