Geçmeyen Yorgunluk ve Halsizlik

Danışmanlık bir lüks değil ihtiyaçtır...

 

Günümüz şartlarında hayatın stresi, koşuşturmacası, kişinin kendisine ve sevdiklerine yeterince kaliteli vakit ayıramaması, üzüntü, keder, boşluk ve anlamsızlık hisleri kişinin psikolojisi üzerinde oldukça olumsuz bir etki bırakır. Bu etki neticesinde kişi sabahları yataktan zor kalkar, güne bitkin başlar, akşam olduğunda yorgunluğu artar ve nihayetinde dinlenmeye çalışsa da artık dinlenemez hale gelir. Ayrıca bu yorgunluk nedeniyle, kendisini fiziksel aktivitelerden geri çeker, sevdikleri ile vakit geçirme isteği azalır, en ufak fiziksel aktivite göstereceği durumlardan kaçınıp kendisini dinlenmeye çeker ve bu durum kendisini daha da yorgun hale getirir.Bu süreç kişinin yaşam kalitesini ciddi anlamda düşürdüğü gibi, psikolojisini de sürekli dibe doğru çekmektedir. Merkezimizde uyguladığımız Biorezonans ve Ondamed terapileri ile kendinizi daha zinde ve güçlü hissedeceksiniz.

Eğer sizde kendinizi sürekli yorgun ve bitkin hissediyorsanız, Biorezonans ve Ondamed enerji terapileri ile eski gücünüze tekrar kavuşabilirsiniz…
Uzmanlarımıza Danışmak İçin Arayın: 05326249266

Bahçelievler Kadir Has Center B Giriş Kat:2
05326249266

Bizimle İletişime Geçin

Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler Dünya’da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi  tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, Ondamed ya da Diper rezonans Terapileri, homeopati, elektrohomeopati, renk terapileri, bach çiçeklerin de bir “TEDAVİ OLMADIĞI“nı ve “HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI“nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır.