Psikolog Tavsiyesi

Ne zaman psikolojik destek almak istesek, çevremizdeki kişilerden iyi bir psikolog tavsiyesi üzerine başvururuz. Elbette psikolog desteği almak her bireyin hakkıdır. Birey yaşadığı ruhsal sıkıntılardan dolayı psikolojik yardım ve psikolojik danışmanlık almak üzere psikolog ve psikiyatr doktoru arayışı içinde olur. Bu noktada belirtmek gerekir ki; psikolog doktor değildir; çünkü tıp alanında lisans görmemiştir. Ancak bu durum; ‘Psikiyatr tedavi eder, psikolog tavsiye verir.’ anlamına gelmemektedir. Bugün dünyanın her yerinde psikolog terapi yapar.

İstanbuldaki en iyi psikologlar deyince akla ilk olarak Bakırköy Psikolojik Danışmanlık akla gelmektedir. Ancak özellikle alanda  özel psikolog İncirlideki psikolojik danışma merkezimizde bulunmaktadır. Bay, bayan psikolog bulunan merkezimizde psikolojik destek almak isteyen bireyler bize bireyseldanismanlik.com internet sitemizden ulaşabilirler.

Bir önceki yazımız olan Psikolojik Danışmanlık / Bireysel Danışmanlık (Yetişkinler ) başlıklı makalemizde çocuk psikoloğu, psikiyatrist ve psikolog arıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir