Bireysel Danışmanlık

Danışmanlık bir lüks değil ihtiyaçtır...

Dokuz Tip Mizaç Modeli ekseninde Bireysel Danışmanlık hizmetinin en temel amacı; bireyin önce kendi mizaç tipini ve mizacı ekseninde şekillenen karakter ve kişilik özelliklerini keşfetmesini sağlamak ve bunun üzerinden karşılaştığı sorunlara çözüm sunmaktır. Bununla birlikte bireyin kendisi ve çevresi hakkında farkındalık geliştirmesine, aile, sosyal ve özel yaşamındaki kişi ve değerlerle “uyumlu, dengeli, farkında ve kaliteli” bir hayat sürmesine yardımcı olmaktır.

Bireysel Danışmanlık hizmetinde, danışman, danışanıyla bire bir olarak ilgilendiği yaklaşık 45 -60 dakika arasında süren görüşmeler yapar. Bu görüşmelerin kaç seans süreceği danışanın ihtiyacına göre şekillenir. Bireysel Danışmanlık kapsamında danışman; ilişki ve iletişim problemleri, öfke kontrolü, stres yönetimi, evlilik problemleri, depresyon, travma, kişisel gelişim ve olgunlaşma, cinsel problemler, panik atak, mistik ve spritüel eğilimler gibi konularda kişinin mizaç tipi, karakter ve kişilik özelliklerini baz alır ve “kişiye özgü” yaklaşımlar ve kalıcı çözümler sunar.

Bireysel Danışmanlık hizmetlerimizden Dokuz Tip Mizaç Modeli uzmanlarıyla görüntülü görüşme yoluyla online olarak ya da ofisimizde yüz yüze görüşerek faydalanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve randevu almak için bizi aşağıdaki telefon numaralarından arayabilirsiniz.

Tel: 0212 543 33 20

Tel: 0532 624 92 66