Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisi

Danışmanlık bir lüks değil ihtiyaçtır...

Bel Fıtığı Nedir?

Bel fıtığı, omurgalar arasındaki kıkırdağın aşırı zorlama nedeniyle yerinden kayarak omurilik kanalı içine doğru girmesi, bacaklara gelen sinirlere ve omuriliğe baskı yapması sonucu oluşan bir hastalıktır.

Boyun Fıtığı Nedir?

Boyun Fıtığı, boyun omurları arasındaki kıkırdağın omurilik kanalına doğru yer değiştirmesi sonucu kola  gelen  sinirlere ve omuriliğe baskı yapması ile oluşan hastalığa denir. Boyun omurları omurga sisteminin en küçük ve en narin omurlarıdır. Kolaylıkla travmalardan etkilenebilirler. Ayrıca çok hareketli eklemlere sahiptirler. Öne, arkaya,  sağa, sola ve yana doğru hareket yapabilirler

Biorezonans ve Ondamed  terapileri, bel ve boyun fıtığının oluşmasına neden olan en önemli faktörlerden birisi olan sinir ve stres halini ortadan kaldırarak, vücudun enerji akışını dengeler. Bu sayede sadece omur bölgeleri değil stres oluşumuna neden olan ve vücuttaki genel gerginlikle ilişkisi olan organlar da biorezonans frekansları ile uyarılarak vücutta genel bir iyileşme meydana gelir.

 

Randevu için aşağıdaki merkezlerimizden bilgi alabilirsiniz;

İSTANBUL MİZMER TEL: 0532 624 92 66

ANKARA MİZMER TEL:    0532 061 47 17

 

Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler Dünya’da yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak bu sayfalarda anlatılanlar klasik tıbbi yöntemler, tıbbi  tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında rezonans terapileri, biorezonans, Ondamed ya da Diper rezonans Terapileri, homeopati, elektrohomeopati, renk terapileri, bach çiçeklerin de bir “TEDAVİ OLMADIĞI“nı ve “HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI“nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır.